Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8:30-20:00 )
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

EMPULSE WheelDrive

  • Hrazeno pojištovnou

ELEKTRICKÝ PŘÍDAVNÝ POHON K MECH. VOZÍKU

KÓD PRO POJIŠŤOVNU:  5000769 Doplatek:  12474,- Kč Předepisuje:  NEU, ORT, REH, schvaluje RL (co to znamená?) Možno dostat: každých 5 let 1 ks   Už... celý popis
Dostupnost
na objednávku
Cena bez poukazu
134 707 Kč
Pojišťovna hradí
121 236 Kč
Nejsme plátci DPH
13 471 Kč
ks
Číslo produktu:NPPEWD
Kód ZP:5000769
Doplatek:12474
Celková šířka:43 mm
Dojezd:10/20 km
Rychlosti:6/10 km
Váha:11.5 (1 kolo)
Nosnost:do 130 kg
Země původu:Německo
Kompletní specifikace

KÓD PRO POJIŠŤOVNU:  5000769

Doplatek:  12474,- Kč

Předepisuje: NEU, ORT, REH, schvaluje RL (co to znamená?)

Možno dostat: každých 5 let 1 ks

 

Užijte si nové úrovně nezávislosti – díky kombinaci násobiče síly a kontinuálního pohonu.

Inovativní přídavný pohon k mechanickému vozíku WheelDrive je navržen tak, aby vám maximálně usnadnil pohyb na vozíku v každé situaci.

WheelDrive je jediný produkt na trhu, který nabízí tento typ pohonu. Ovládání pomocí dvou obručí umožňuje využití zbytkového svalového potenciálu horních končetin. Zároveň je toto ovládání možné použít v plně automatickém režimu. Tato koncepce poskytuje skvělé terapeutické řešení pro klienty, kteří chtějí rozvíjet svůj potenciál bez obav z případné ztráty mobility.


Násobič síly a kontinuální pohon

WheelDrive přichází s unikátní koncepcí duálního ovládání. Vnější hnací obruč ovládá násobič síly, který vám usnadní pohyb na vozíku. Dochází vám síly nebo si chcete dát pauzu? Pro tyto případy je zde k dispozici ještě druhá vnitřní obruč, poskytující stejný komfort ovládání jako „joystick“ na elektrickém vozíku. Vybrat si můžete ze tří jízdních profilů; jednoduše si vyberte jeden z nich a je jen na vás, kolik pomoci potřebujete a jakou rychlostí se chcete pohybovat. Mezi oběma obručemi navíc můžete jednoduše přepínat a získat tak podporu přesně podle vašich potřeb!

 

Pro koho je tento pohon určený

Přídavný pohon WheelDrive je primárně určený klientům se sníženou svalovou schopností ovládat mechanický vozík, například kvadruplegikům a klientům se svalovou dystrofií. Těmto klientům přináší možnost aktivního pohybu a rozvíjení jejich svalového potenciálu bez ztráty mobility.

WheelDrive rozvijí možnosti používat mechanický vozík i u klientů, u kterých by jeho použití nebylo možné.

 

Intuitivní a bezpečné ovládání

Používání vozíku s WheelDrive technologií je velmi snadné a přepínání mezi obručemi se brzy stane přirozenou součástí vašich jízdních návyků. Ovládací tlačítka jsou umístěna přímo na kolech a jsou tak velmi lehce dostupná; pomocí těchto tlačítek můžete nejen jednoduše přepínat mezi násobičem a pohonem, popřípadě pohon zapnout či zcela vypnout, ale i snadno nastavit jízdní profil.  Z jízdních profilů si můžete vybrat rychlost až 10 km/h (násobič síly) nebo 6 km/h (kontinuální pohon). Dalším důležitým benefitem pohonu WheelDrive je bezpečnost. Aby se nemohlo stát, že klient při jízdě ze svahu nad ovládáním vozíku ztratí kontrolu, hlídá systém řízení maximální rychlost jízdy a v případě nutnosti pohyb vpřed automaticky přibrzďuje. Maximální bezpečí a ochrana uživatele jsou pro nás vždy na prvním místě!

 

Více aktivity a méně bolesti

Přídavný pohon WheelDrive násobí energii přenášenou z horních končetin do obručí hnacích kol a tím odlehčuje celý nosný aparát trupu při současné stimulaci svalového korzetu. Tímto způsobem snižuje nepříjemnou bolest kloubů, zejména ramen a loktů.

 

Jednoduchá montáž téměř na všechny typy vozíků

Pohon WheelDrive je možné jednoduše namontovat prakticky na jakýkoliv odlehčený či standardní invalidní vozík bez nutnosti dalších zásahů nebo změn. Vy tak můžete i nadále používat svůj vlastní mechanický vozík, který je nastavený tak, aby vyhovoval vašim specifickým potřebám. Kola samozřejmě můžete kdykoliv sejmout a vše vrátit zpět do původního stavu, aniž byste museli použít jakékoliv speciální nářadí.

 

Rozměry

Celková šířka:
43 mm


Technické parametry

Maximální dojezd:
max. 20/10 km (násobič síly/ kontinuální pohon)
Výběr rychlostí:
6 / 10 km/h (násobič síly/ kontinuální pohon)
Baterie:
Li-Ion
Minimální hmotnost vozíku:
11.5kg  (1 kolo)
Maximální hmotnost uživatele:
130 kg

Přídavný pohon od nás dostanete s doplatkem pouze 12474.00,- Kč za poukaz, který Vám předepíše Váš lékař!

Postup:

Kód pojišťovny si opište a sdělte jej Vašemu lékaři. Vozíček může předepsat neurolog, ortoped, nebo rehabilitační lékař. Žádost schvaluje revizní lékař zdrav. pojišťovny. Až budete mít v ruce poukaz, kontaktujte nás a buď si vozíček můžete vyzvednout u nás na prodejně nebo Vám jej zavezeme či pošleme až domů. Nejprve je ale nutné se s námi spojit telefonicky nebo emailem, abychom pro Vás připravili vozík přesně na míru a s parametry, které si vyžádáte.

Potřebujete poradit?

David Řepka
+420 775 660 333 (Po-Pá, 8:30-20:00 )
Kde nás najdete

STRAŠNICKÁ 1202/23

102 00 PRAHA

Po telefonické domluvě

vyzvednutí NON-STOP 7 dní v týdnu

Kontakty
Logo
David Řepka
(Po-Pá, 8:30-20:00 )
Repom.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz